Telefoniczny Doradca Klienta, elastyczny grafik, 10-15zł/h + prowizja

Telbridge Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-07-10

APLIKUJ JUŻ TERAZ NA STANOWISKO TELEFONICZNEGO DORADCY KLIENTA!

Zakres obowiązków:

* prezentowanie oferowanych przez firmę usług
* pozyskiwanie nowych Klientów
* budowanie dobrych relacji z Klientami
* dbanie o dobry wizerunek firmy
* doradztwo w zakresie poszczególnych produktów

Wymagania:

* dyspozycyjność i gotowość do pracy
* umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
* pewność siebie, miły głos i swoboda wypowiedzi
* podstawowa znajomość obsługi komputera
* entuzjazm i zaangażowanie
* pozytywne nastawienie do pracy i klientów
* duża motywacja i nastawienie na sukces

Oferujemy:
 - stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy – możesz ustalać swój grafik
- gwarantowana stawka 10zł/h z możliwością podwyżki do 15zł/h + prowizja
- profesjonalne, płatne szkolenia, które przydadzą się w całej Twojej karierze
- przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu
- realną możliwość awansu w strukturach firmy

Dołącz do naszego Zespołu i zacznij zmieniać swoją przyszłość.

KONTAKT:
adres mailowy: APLIKUJ
infolinia: (34) 390 92 22

Wyślij swoje CV lub umów się na rozmowę rekrutacyjną!
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!