ASYSTENTKE/ HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ

CSK MSW w Warszawie

Warszawa

2016-07-10

Fundacja przy CSK MSW w Warszawie zatrudni:

ASYSTENTKE/ HIGIENISTKĘ  STOMATOLOGICZNĄ

 Zadania:

  • Opieka nad pacjentem podczas i po zabiegu
  • Przygotowanie gabinetu do zabiegu
  • Porządkowanie gabinetu po zabiegu
  • Prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • Usuwanie kamienia nazębnego
  • Profilaktyka dentystyczna
  • Sterylizacja narzędzi oraz sprzętu
  • Uzupełnianie materiałów stomatologicznych
  • Kontrola stanu urządzeń i sprzętu medycznego oraz informowanie przełożonego o konieczności dokonywania napraw

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, 2 lata
  • Doświadczenie jako asystentka dentystyczna

  Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność,
  • Praca zmianowa,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, list motywacyjny. W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 22 508-10-29 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 13:00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację przy CSK MSW w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76228 ofert pracy. Sprawdź!