Konstruktor-budowlaniec/praktyki Winkelmann

Winkelmann

Legnica

2016-07-10

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników.  Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Winkelmann Sp. z o. o. oferuje różnorodne szanse zapoczątkowania  kariery dla uczniów i studentów na stanowisku budowlanym:

Konserwator - budowlaniec

Termin praktyk: wakacyjny lub całoroczny: do ustalenia z kandydatem

Miejsce praktyki: Legnica, Winkelmann – Automotive (Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna)

Zadania:

- malowanie elewacji zewnętrznej i wewnętrznej zakładu,

- naprawa urządzeń sanitarnych,

- naprawa, montaż wyposażenia biurowego,

- szpachlowanie,

- regeneracja posadzek,

- gipsowanie,

- układanie płyt GK,

- administrowanie stanem terenu zieleni,

- administrowanie stanem technicznym parkingu,

Wymagania:

- systematyczność i zaangażowanie

- dobra organizacja pracy oraz dokładność,

-jeżeli praktyka jest obowiązkowa - skierowanie na praktykę z Uczelni.

W zamian oferujemy:

-mentoring pracowniczy,

-perspektywy rozwoju i realizacji ambicji edukacyjnych i zawodowych,

-ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,

-możliwość używania języków obcych,

-możliwość pozyskania cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o.;

ul. Jaworzyńska 277, 59-220 Legnica

e-mail: APLIKUJ

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

www.winkelmann-group.de

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!