Technolog - malowanie proszkowe, sitodruk, tampodruk

JOBS

Zabrze

2016-09-19

Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A.

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie)

Nr ref: technolog/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Główny zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami sitodruku, tampodruku, malowania proszkowego
  • Analiza i tworzenie projektów klisz ( tampodruk, sitodruk)
  • Weryfikacja technologii i oprzyrządowania
  • Weryfikacja czasów pracy
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania wobec kandydata

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość praktyczna procesów sitodruki, tampodruku, malowania proszkowego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programu CorelDRAW ( mile widziana)
  • Umiejętność obsługi programów CAD ( mile widziana)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa systemu SAP (mile widziana)
  • Rzetelność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną  atmosferę
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV za pomocą Aplikuj teraz