POMOC KUCHENNA OD ZARAZ!! GDAŃSK!! ATRAKCYJNA STAWKA 10zł/h!

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-07-10

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

POMOC KUCHENNA OD ZARAZ!! CENTRUM GDAŃSKA !! 10zł/h netto!!

Wymagania:
-książeczka sanepidowska
-mile widziane doświadczenie w pomocy na kuchni
-dobra organizacja pracy
-sumienność i samodzielność
-mile widziany status studenta

Obowiązki:
-pomoc przy tworzeniu bufetu śniadniowego
-utrzymywanie porządku na swoim miejscu pracy i na sali
-obsługa gastronomiczna lokalu, wydawanie posiłków, nakładanie potraw

Oferujemy:
- praca w hotelu
- atrakcyjna stawka 10zł/h netto
- praca od zaraz - wstępnie na 2 tygodnie z możliwością przedłużenia!

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. POM/KUCH/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!