Doradca ds. sprzedaży produktów finansowych

Agencja Finansowa

Warszawa

2016-07-10

O NAS
 Jesteśmy agencją doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w kredytach dla firm oraz osób fizycznych. Działamy na terenie Warszawy. Nasze oferty dostosowujemy do potrzeb klientów. Na każdym kroku dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, aby sprostać wymaganiom klientów. Cenimy zaangażowanie, współpracę, wzajemne zaufanie oraz szacunek. Dbamy o naszych pracowników zapewniając im równe szanse rozwoju, miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy.

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO:

DORADCA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW FINANSOWYCH

Zadania doradcy ds. sprzedaży produktów finansowych:

  • kontakt telefoniczny z klientami,

  • spotkania z klientami,

  • dobór oferty do potrzeb klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • rzetelności,

  • dbałości o wizerunek firmy,

  • profesjonalizmu,

  • energii w działaniu,

  • umiejętności działania w zespole,

  • dyspozycyjności w godzinach 9:00-17:00.,

  • znajomości obsługi komputera.

Mile widziane (ale niekonieczne):

  • doświadczenie na stanowisku obsługi klienta,

  • doświadczenie w finansach lub bankowości.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania,

  • nowoczesne biuro i narzędzia pracy,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa

CV proszę przesyłać na adres: APLIKUJ

Pracodawca zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami po wstępnej aplikacji (przejrzeniu CV).

Do CV proszę załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!