Właściciel placówki franczyzowej

Goodenergy Sp. z o.o.

Lublin

2016-07-10

GOODENERGY sp. z o.o. to Polska firma z branży energii odnawialnej.- certyfikowany partner niemieckiego potentata w produkcji systemów fotowoltaicznych –SOLARWORLD.

 W związku z rozwojem sieci sprzedaży   poszukujemy obecnie osoby ambitnej i nastawionej na sukces do pracy na stanowisku:

Właściciel Placówki Franczyzowej
Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Otwarcie i prowadzenie własnej palcówki franczyzowej
  • Pozyskiwanie klientów
  • Aktywna sprzedaż oraz zawieranie umów;
  • Kontakt bezpośredni  z klientami oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klientów.

Wymagania:

  • Gotowość do założenia własnej działalności;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wysokie umiejętności organizowania czasu pracy;
  • Dyspozycyjność i determinacja w dążeniu do celu;
  • Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny oferujący nieograniczone możliwości dochodowe;
  • Wyselekcjonowaną ofertę produktów wiodących firm z branży
  • Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu placówki (biznes plan, lokalizacja, wykończenie i urządzenie biura, itp.);
  • Wsparcie produktowe, biznesowe i marketingowe po uruchomieniu placówki oraz przez cały okres współpracy;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w ramach własnej działalności;
  • Bezpośredni kontakt i opiekę koordynatora regionu;
  • Możliwość zwiększenia liczby prowadzonych placówek w oparciu o dotychczasowe wyniki.

DODATKOWO:

  1. Otrzymujesz szerokie wsparcie wdrożeniowe w zakresie m.in. harmonogramu działań, wyboru lokalu, rekrutacji pracowników, reklamy i promocji oraz pozyskiwania klientów;
  2. Nie musisz szukać nowych rozwiązań, gdyż systematycznie rozbudowujemy portfel oferowanych produktów;

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres APLIKUJ

 do 2016-07-31
W tytule maila prosimy wpisać : Właściciel placówki- ( w tym miejscu proszę wpisać woj.)

Wszelkie informacje pod nr Tel 570 000 111
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli do aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!