KELNER / KELNERKA

Lobo HR

Gdynia

2016-07-10

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób zainteresowanych możliwością podjęcia pracy na stanowisku kelnera/ki. Zakres obowiązków, za które będzie odpowiedzialna osoba to:

  • obsługa gości w restauracji według wyznaczonych standardów,
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • dbanie o wizerunek restauracji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej (wymóg konieczny),
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • ukierunkowania na wysoki standard obsługi klienta,
  • znajomości win oraz alkoholi,
  • dbania o czystość i higienę pracy,
  • motywacji i chęci do pracy,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 10-14 zł netto,
  • długoterminowe zatrudnienie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowym hotelu,
  • grafik uwzględniający sugestie pracowników.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail APLIKUJ wraz z numerem referencyjnym KEL05/GDY lub o kontakt pod numerem telefonu 58 58 58 565.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl