copywriter konieczna znajomosc jezyka RUMUNSKIEGO

Garden Pharm

Radom

2016-07-10

Copywriter

Vital Investments jest błyskawicznie rozwijającą się firmą, w branży marketingu internetowego.

Miejsce pracy: praca zdalna / Radom

Opis stanowiska:

  • Parafrazowanie tekstów o długości 100 - 200 słów

  • Pisanie opinii i opisów produktów spożywczych i kosmetycznych

Wymagania:

POSZUKUJEMY OSÓB DYSPOZYCYJNYCH I ZAANGAŻOWANYCH.

  • Umiejętność redagowania bezbłędnych tekstów (ortografia, interpunkcja, stylistyka)

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Tzw. “lekkie pióro”

  • Kreatywność i samodzielność

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie

  • Studenci kierunków: lingwistyka, dziennikarstwo, komunikacja, marketing, filologia polska

  • Licealiści z klas o profilu humanistycznym (ukończone 16 lat)

- Doświadczenie w pisaniu krótkich tekstów

- Własny komputer z dostępem do internetu

Oferujemy:

- Udział w współtworzeniu nowatorskiej platformy internetowej

- Szkolenie

- Elastyczne godziny pracy / praca zdalna

- Warunki zatrudnienia: umowa o dzieło

- Dla najlepszych osób możliwość stałego zatrudnienia

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77138 ofert pracy. Sprawdź!