PROGRAMISTA

Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA

Sztum

2016-07-10

ZADANIA:

- współpraca z działem badań i rozwoju

- programowanie mikrokontrolerów

- modyfikowanie już istniejących programów i aplikacji

- realizacja nowych projektów

- testowanie oprogramowania

- pisanie aplikacji na PC (w miarę możliwości)

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne -  kierunek informatyka, elektronika, automatyka  lub pokrewny

- umiejętność programowania w C

- doświadczenie min. 2 lata na powyższym stanowisku

- znajomość narzędzi Microsoft Office

- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

- umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

- umiejętność programowania w C#, Java

- doświadczenie w testowaniu oprogramowania

- doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów

- znajomość układów radiowych na pasmo ISM

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- możliwość realizacji innowacyjnych projektów

- wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie cv pod adres      e-mail:  APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76427 ofert pracy. Sprawdź!