Dyrektor w biurze zarządu

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Studzienice

2016-07-09

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.
Zapraszamy na naszą stronę internetową z innymi ogłoszeniami o pracę: www.hrsigma.pl

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ; Dyrektor zarządu biura

OPIS STANOWISKA:

Do podstawowych zadań będzie należało:

- organizowanie kalendarza członków zarządu,

- komunikacja między pracownikami a zarządem,

- opracowanie dokumentacji firmowej,

- udział w spotkaniach z pracownikami,

- przygotowanie i przeprowadzenie konkursu ofert od firm współpracujących

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat B

- bardzo dobra obsługa komputera

FIRMA OFERUJE:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska: "Dyrektor w biurze zarządu"

Gwarantujemy pełną dyskrecję

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!