Pracownik biurowy do działu pomocy technicznej z językiem obcym

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Warszawie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy do działu pomocy technicznej ze znajomością języka niemieckiego/holenderskiego/francuskiego/duńskiego/czeskiego/greckiego

Zakres obowiązków:
- wsparcie techniczne, polegające na rejestracji zgłoszeń serwisowych (obsługa telefoniczna i mailowa),
- uzupełnianie bazy zgłoszeń,
- sporządzanie raportów,
- odpowiedzi na pytanie klientów (wyłącznie w zakresie pomocy technicznej ).

Wymagania wobec Kandydata:
-biegła znajomość języka docelowego (jednego z wyżej wymienionych),
-komunikatywny angielski,
-dostępność do pracy zmianowej,
-wykształcenie średnie.

Nasz Klient oferuje:
-umowę o pracę,
-pakiet socjalny: Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie,
-praca w międzynarodowej firmie,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
-dogodną lokalizację i dobry dojazd.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!