Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Krakowie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- obsługa połączeń telefonicznych/e-mail (przychodzących i wychodzących) w zakresie pomocy technicznej
- prowadzenie ewidencji klientów w systemie sprawozdawczym
- wysyłanie bardziej złożonych problemów do działu IT

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:
- umowa o pracę
- oprócz wynagrodzenia atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie)
- praca w międzynarodowym środowisku
- szkolenia oraz kursy językowe
- imprezy integracyjne, imprezy sportowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez G-force z siedzibą w Warszawie."