HR Administrator z językiem francuskim

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta w Krakowie szukamy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-naliczanie wynagrodzeń,
-naliczanie urlopów,
-prowadzenie administracji pracowniczej od podpisania umowy, aż do jej rozwiązania,
-rozwiązywanie bieżących problemów pracowników,
-administrowanie informacjami, sprawy kadrowo- płacowe,

Wymagania wobec Kandydatów:
-bardzo dobra znajomość języka francuskiego ( poziom minimalny B2)
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( poziom minimalny B2)
-znajomość pakietu MS Office ,
-wykształcenie kierunkowe w administracji będzie dodatkowy atutem,
-doświadczenie nie jest wymagane,

Nasz Klient oferuje:
-stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
-pakiet benefitów,
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
-pracę w młodym zespole,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!