Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

G-Force

Łódź

2016-12-09

G-Force jest firmą rekrutacyjną zajmującą się dostarczaniem specjalistycznych usług w obszarze rekrutacji stałych i outsourcingu. Wspieramy naszych klientów w pozyskiwaniu i doborze najlepszych specjalistów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy z Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-Telefoniczne odbieranie zgłoszeń od klientów w języku niemieckim ich klasyfikacja oraz rejestracja w systemie
-Zapewnianie telefonicznego wsparcia klientów indywidualnych oraz biznesowych
-Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń
-Budowanie pozytywnej relacji z Klientami

Oczekiwania wobec Kandydata:
-Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
-Znajomość języka angielskiego (min.B2)
-Doskonałe zdolności komunikacyjne
-Doświadczenie w dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Bogaty pakiet socjalny dla pracowników
-Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością wykorzystania oraz doskonalenia znajomości języków obcych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)