Pracownik działu technicznego

TSL Sp. z o.o.

Chełm

2016-08-09

Miejsce pracy: Chełm

Wymagania

  • Praktyczna wiedza techniczna dotycząca podzespołów i budowy pojazdów mechanicznych
  • Sumienności
  • Komunikatywna znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane C+E
  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętności negocjacyjne

Zakres obowiązków

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, weryfikacja ofert pod względem technicznym i handlowym
  • Planowanie naprawy, przeglądów oraz diagnostyka samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep
  • Wspieranie innych pracowników Działu Technicznego

Oferujemy

  • Stabilną, ciekawą pracę w ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ambitne wyzwania
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100283 ofert pracy. Sprawdź!