Asystent/-ka administracji z j. włoskim

Progresso HR

Czeladź

2016-07-07

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź

Obowiązki:

  • Wsparcie działów administracji, księgowości,
  • Kontakt z Klientami oraz dostawcami firmy,
  • Przygotowywanie dokumentów,
  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń na potrzeby firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego – warunek konieczny!
  • Min. wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku– mile widziane,
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z MS Office oraz urządzeniami biurowymi,
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM w języku polskim i włoskim na adres APLIKUJ W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76330 ofert pracy. Sprawdź!