Export Manager

Actio HR

Gdańsk

2016-07-07

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Export Sales Manager

Miejsce Pracy: Home Office/Malbork

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (3 lata w obszarze urządzeń wentylacyjnych, rok w eksporcie),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podróży służbowych za granicę,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, doskonała organizacja pracy.

Obowiązki:

  • Budowa (od podstaw) i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • Zdobywanie nowych klientów zagranicznych,
  • Doradztwo techniczne z zakresu oferty firmy.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z pełną swobodą działań,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektywności,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Dynamiczny rozwój zawodowy.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref. ESM/06/16.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Nr ref: ESM/06/16

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76807 ofert pracy. Sprawdź!