Specjalista ds. Jakości

Actio HR

Gdynia

2016-07-07

Praca - Zatrudnię

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta –firmy produkcyjnej w sektorze spożywczym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości – branża mięsna

Miejsce Pracy: Gdynia

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (technologia żywności, inżynieria jakości, zarządzanie produkcją itp.)
• Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość systemów GMP, GHP, HACCP, BRC,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Obowiązki:

• Przygotowanie, tłumaczenie, weryfikacja i analiza specyfikacji jakościowych klienta,
• Pomoc przy wdrażaniu nowych produktów spożywczych, w zakresie jakości i specyfikacji,
• Prowadzenie dokumentacji audytowej i poaudytowej,
• Prowadzenie oraz kontrola procesu i dokumentacji związanej z reklamacjami,
• Opracowywanie i kontrola wskaźników jakościowych,
• Współpraca z laboratorium prowadzącycmi badania jakościowe,
• Wizytowanie zakładów produkcyjnych i ścisła współpraca z klientami,
• Utrzymywanie ścisłej współpracy z kontrahentami w Wielkiej Brytanii (sieci detaliczne, firmy handlowe),
• Wizytowanie zakładów produkcyjnych na terenie Europy.

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne warunki pracy,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref SJG/06/16

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja zatrudnienia nr 10554

Nr ref: SJG/06/16

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!