Pizzerman

Personia

Gdańsk

2016-07-07

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta, właściciela lokalu gastronomicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pizzerman
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 21/2016

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Zapewnienie najwyższej jakości potraw i usług,
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji,
  • Zachowanie estetyki wydawanych potraw oraz czystości stanowiska pracy,
  • Dbanie o dobry wizerunek restauracji.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu obecnie panujących trendów w gastronomii,
  • Pomysłowość, elastyczność, otwartość, pasja do gotowania,
  • Punktualność,
  • Doświadczenie na stanowisku Pizzermana,
  • Pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę (do uzgodnienia),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76263 ofert pracy. Sprawdź!