Pracownik produkcji - Tłocznia profili aluminiowych

Aluflam Extrusion sp. z o.o.

Moszna-Parcela

2016-07-07

Aluflam Extrusion należy do międzynarodowego koncernu Aluflam A/S. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży aluminium. W zakładzie zlokalizowanym pod Warszawą produkujemy najwyższej klasy mikro i cienkościenne profile aluminiowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Brwinów/koło Warszawy
Nr ref.: PRO/0616

Obowiązki:
- prace produkcyjne przy tłoczeniu profili aluminiowych
- kontrola techniczna wykonywanych produktów
- kontrola jakościowa używanych materiałów i surowców

Wymagania:
- dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
- precyzja, dokładność
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanym zakładzie produkcyjnym
- możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76807 ofert pracy. Sprawdź!