Przedstawiciel handlowy - Umowa na zastępstwo

Target PRO

Kamień Pomorski

2016-07-07

Target PRO to lider outsourcingu sprzedaży posiadający 14-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi dla międzynarodowych koncernów z sektora FMCG oraz usług.
Zatrudniamy ponad 950 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę.

Aktualnie na potrzeby realizacji usługi wsparcia sprzedaży m.in. produktów mlecznych - Firmy Danone, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kamień Pomorski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, obsługę klientów z rynku detalicznego i nowoczesnego.

Obowiązki:
-obsługa klientów detalicznych i sieciowych na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
-sprzedaż na bazie presellingu
-dbanie o dostępność produktów Danone oraz wprowadzanie nowości
-przestrzeganie standardów merchandisingowych
-budowanie długotrwałych relacji z klientami
-raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Oczekujemy:
-doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
-dobrej znajomości obsługiwanego terenu
-czynnego prawa jazdy kat. B
-umiejętności budowania długotrwałych relacji
-samodzielności w planowaniu i organizowaniu pracy własnej
-pomysłowości w zakresie pracy z produktem o krótkim terminie ważności

Oferujemy:
-możliwość pracy ze znanymi i cenionymi produktami Danone
-długoletnią współpracę i stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
-stałe wynagrodzenie podstawowe
-premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych i ekspozycyjnych
-wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, gsm)
-możliwość skorzystania z karnetu sportowego
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w ramach struktury sprzedażowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!