Lekka praca przy produkcji kredek - DARMOWY DOWÓZ - Pruszków

JAGA Temp Sp. z o.o.

Żyrardów

2016-07-07

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Parzniew k. Pruszkowa

ZAPEWNIAMY DARMOWY DOWÓZ Z ŻYRARDOWA

Obowiązki:
- lekkie prace produkcyjne, obsługa maszyn produkcyjnych;
- proste czynności manualne związane ze składaniem opakowań kartonowych, pakowaniem kredek.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- wysoka motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie za pomocą umowy o pracę (pełen ZUS,urlop,nadgodziny);
- realną wizję zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę (po 3-4 miesiącach);
- dwie zmiany od poniedziałku do piątkiu: 6-14:00 oraz 14-22:00;
- stawkę godzinową 12 zł brutto (po 1 m-cu 13 zł brutto);
- pracę stałą od zaraz;
- pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci szczegóły

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76063 ofert pracy. Sprawdź!