Zatrudnie mechanika PKW/LKW do pracy w Niemczech

Lotus gmbh

Landshut

2016-07-07

Firma Lotus Personalservice GmbH poszukujedo pracy w Niemczech kandydatow chetnych do pracy w pierwszym kwartale 2016 roku na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY / MECHANIK CIEZAROWY

Zadania:

- diagnostyka samochodow osobowych lub ciezarowych

- biezaca konserwacja i przeglad

- dokonywanie biezacych napraw

- montaz czesci samochodowych

Wymagania:

- komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunkiem koniecznym)

- doswiadczenie jako mechanik samochodowy lub ciezarowy ( wyksztalcenie w kierunku mile widziane)

- Prawo jazdy kat. B, mile widziany wlasny samochod (w celu dojazdow do pracy z mieszkania)

- W przypadku mechanika ciezarowego mile widziane prawo jazdy CE,

- precyzja i dokladnosc w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

- stala prace w Niemczech w oparciu o niemiecka umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym

- atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne  + dodatki netto,

- opieka polskiego koordynatora we wszelkich sprawach urzedowych.

- Zorganizowane zakwaterowanie w odleglosci max. 10 km od firmy.

Zainteresowanych prosimy o przeslanie aplikacji droga elektroniczna: APLIKUJ">p.stochmal-personalservice.de  zalaczajac CV oraz uprawnienia.

W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem 0049 15164835662

Oferta jest nieaktualna