Zatrudnie hydraulika do pracy w Niemczech

Lotus gmbh

Landshut

2016-07-07

 Hydraulik do pracy w Niemczech - Landshut

Polska -

Branże: Praca za granicą

Firma: Lotus GmbH

Opis stanowiska pracy:

Niemiecka firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut poszukuje pracownikow dla swoich klientow na stanowisko:

Hydraulik

Zakres obowiazkow:

  • Montaz instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej,
  • Instalacje ogrzewania podlogowego
  • Montaz sieci odplywowych
  • Bialy montaz
  • Montaz wentlacji i klimatyzacji (dysponujemy roznymi aktualnymi ofertami pracy)

Wymagania:

  • Komunikatywna znjomosc jezyka niemieckiego,
  • Mile widziane wyksztalcenie zawodowe techniczne
  • Znajomosc rysunku technicznego,
  • Minimum 2 letnie doswiadczenie
  • Chec do podjecia pracy za granica
  • Mile widziane prawo jazdy oraz wlasny srodek transport
  • Umiejetnosci spawalnicze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich (umowa o prace na czas nieokreslony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Wsparcie dysponenta polskojezycznego we wszelkich sprawach urzedowych

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ

Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Lotus Personalservice GmbH

Bernsteinstraße 19b

D-84032 Altdorf

Telefon : 004915164835662