Dyrektor Finansowy

Progresso HR

Wrocław

2016-07-07

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Obowiązki:

  • Nadzór oraz kontrola nad procesami finansowymi w spółce
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi i lokalnymi, bankami, itp.
  • Pełna nadzór nad księgowością, odpowiedzialność za przepływy finansowe firmy
  • Bieżąca współpraca z Zarządem,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Audytorzy, Banki)
  • Sporządzanie analiz wg standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie oraz raportowanie do Zarządu spółki
  • Aktywny udział w tworzeniu budżetu firmy i kontrola jego realizacji,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych oraz kodeksu pracy
  • Praktyczna znajomość zasad rachunku kosztów w przedsiębiorstwach produkcyjnych i prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami polskimi oraz MSR
  • Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy
  • Umiejętność prowadzenia procesów budżetowania w przedsiębiorstwie i nadzoru realizacji budżetu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz oprogramowania finansowego i księgowego,
  • Umiejętności menedżerskie, organizacji pracy i komunikacji,
  • Nastawienie na współpracę i wdrażanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres APLIKUJ W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!