Kierownik produkcji w branży automotive

Human & Hunter Sp. z o.o.

Żory

2016-07-06

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży automative szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy:  ŻORY

Zadania:
• Kierowanie pracą Działu Produkcji  w sposób zapewniający ciągłość procesów produkcyjnych
• Planowanie prac podległego personelu (m.in. kontrola, ocenianie, motywowanie, planowanie pracy – w tym ustalanie grafików, monitoring czasu pracy
• Nadzór nad bieżącymi planami produkcyjnymi.
• Realizacja założonych celów wydajnościowych i produkcyjnych
• Rozwój, optymalizacja i implementacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji.
• Kontrola kosztów produkcji
• Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
• Zapewnienie  nadzoru merytorycznego i koordynowanie procesu produkcji
• Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• min. 7 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
• znajomość procesu obróbki ze skrawaniem
• dobra znajomość j. niemieckiego w piśmie i mowie
• j. angielski na poziomie komunikatywnym
• znajomość systemów ERP/CRM
• prawo jazdy kat. B
• komunikatywność i nastawienie na współpracę
• doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

Nasz Klient oferuje:
• umowa o pracą
• możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
• praca w międzynarodowym zespole specjalistów

 Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!