Inżynier działu Badań i Rozwoju

RMA sp. z.o o

Gdynia

2016-07-06

RMA Sp. z o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Dzięki zespołom specjalistów, od lat wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym technologiom, firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji. Praca w naszej firmie dostarcza satysfakcji z indywidualnych oraz zespołowych osiągnięć, a także powala na nieustanny rozwój zawodowy. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechatronika, mechanika i budowa maszyn, technologia budowy maszyn, automatyka, robotyka)
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale technicznym, technologicznym,
  • Praktyczne doświadczenie w doborze technologii, testowaniu i badaniach maszyn i urządzeń
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesów przemysłowych
  • Analityczne podejście do powierzonych zadań
  • Znajomość kosztorysowania

Zadania na stanowisku:

  • Przegląd i przekazanie informacji zwrotnych dotyczących nowych koncepcji maszyn
  • Analizowanie zagrożeń dla konstrukcji przyrządów wynikających z wcześniejszych procesów technologicznych
  • Dokonywanie analizy rozwiązań pod kątem przebiegu procesu
  • Sporządzanie specyfikacji technicznych maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznych
  • Weryfikację modeli 3D oraz dokumentacji konstrukcyjnej 2D, listy części
  • Współpraca z klientem w celu jak najlepszej realizacji projektu
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • Opracowanie i projektowanie testów, instrukcji montażowych biorąc pod uwagę inne dyscypliny inżynierii
  • Współpraca z działem projektowym

W zamian oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą
  • Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole
  • Stabilność zatrudnienia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na maila APLIKUJ.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133, poz. 883)".

Oferta jest nieaktualna