Inżynier Spawalnik

RMA sp. z.o o

Gdynia

2016-07-06

RMA Sp. z o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Dzięki zespołom specjalistów, od lat wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym technologiom, firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji. Praca w naszej firmie dostarcza satysfakcji z indywidualnych oraz zespołowych osiągnięć, a także powala na nieustający rozwój zawodowy. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie Inżynier spawalnik (pożądane EWE)
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Spawalnika
  • Mile widziana znajomość technik spawalniczych związanych z procesami spawania zautomotyzowanego i laserowego
  • Prawo jazdy kategorii "B"

Zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad wdrożeniem i uruchomieniem procesów spawania
  • Udział w pracach projektowych aplikacji spawalniczych
  • Analizowanie zapytań ofertowych pod względem spawalniczym.
  • Dokonywanie uzgodnień technicznych z klientem. .
  • Dobór i weryfikacja dostępnych narzędzi spawalniczych oraz innych materiałów pomocniczych.
  • Kontrola nad uruchomieniem procesów technologicznych.
  • Planowanie i nadzorowanie prac zgodnie z procesem technologicznym.
  • Końcowa weryfikacja i kontrola realizowanych wykonywanych procesów.

W zamian oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwość sprawdzenia się w kwestiach technologicznych dotyczących najnowszych rozwiązań
  • Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na maila APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75264 ofert pracy. Sprawdź!