Elektryk przemysłowy

AP Uniapol

Niemcy

2016-07-06

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: NIEMCY

 Opis stanowiska :

  • Wykonywanie prac instalacyjnych  na linii montażowej
  • Przemysł  motoryzacyjny

Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe lub min. rok doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę w znanej niemieckiej firmie motoryzacyjnej
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
  • Kontakt z opiekunem w kraju

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 512 089 906

Oferta jest nieaktualna