Specjalista ds. inwestycji wykończenia wnętrz

Human & Hunter Sp. z o.o.

Kraków

2016-07-06

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego producenta artykułów łazienkowych szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

Region: woj. małopolskie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie inwestycji
  • Prowadzenie lub koordynacja działań na inwestycjach w regionach
  • Prowadzenie szkoleń dla architektów
  • Prowadzenie bazy danych inwestycji
  • Współpraca z działem handlowym i siecią dystrybucji
  • Tworzenie ofert i kosztorysów
  • Raportowanie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • Doskonałe umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i kreatywność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Otwartość, komunikatywność, życzliwość

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

 Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!