Technolog-programista CNC

Tadex S.C.

Częstochowa

2016-07-06

Tadex S.C. posiadająca długoletnią praktykę w produkcji półwyrobów

  i wyrobów gotowych metodą bróbki skrawaniem metali w technologii CNC

zatrudni:

Technolog/ Programista CNC

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

  • tworzenie programów na automaty tokarskie wzdłużne do metalu (z podajnikiem pręta),

  • opracowywanie procesów technologicznych i wdrażanie uruchomienia nowych detali na produkcję,

  • dobór narzędzi i metod obróbki skrawaniem do danego wyrobu,

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej, planów kontroli, szkiców ustawczych, raportów pomiarowych, kart uzbrojeń obrabiarek,

  • optymalizowanie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie tworzenia technologii CNC,

  • umiejętność programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie,

  • znajomość systemów komputerowego wspomagania projektowania

i wytwarzania,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość technik i metod normowania pracy,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • wypłacane na czas wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,

  • pracę w profesjonalnie wyposażonym parku maszyn,

  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,

  • pakiet ubezpieczenia na życie,

  • pakiet Multisport .

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem „technolog-programista CNC”.

Informujemy, iż z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!