Programista/Developer

Tigura Sp. z o.o.

Poznań

2016-07-06

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • implementacja i testowanie aplikacji;

  • tworzenie dokumentacji technicznej;

  • współpraca z zespołem.

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość JavaScript, HTML 5, Visual Basic, SQL lub innego języka programowania;

  • znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL lub IIS;

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;

  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – doświadczenie komercyjne nie jest konieczne!;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;

  • dbałość o szczegóły;

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • gotowość do podejmowania podróży służbowych.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;

  • przyjazną atmosferę;

  • wysokiej klasy sprzęt;

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • udział w interesujących i rozwijających projektach;

  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!