Kasjer - Sprzedawca - Lubasz - dla Os. Niepełnosprawnych

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

Lubasz

2016-11-09

  • Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną i masz znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,

  • Jeżeli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspakajają Twoich potrzeb i ambicji

  • Jeżeli chcesz nawiązać nowe kontakty z ludźmi

  • Jeżeli chcesz udowodnić sobie i innym, że można żyć lepiej

PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi

zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w sieci supermarketów

Stanowisko: Kasjer - Sprzedawca

Miejsce Pracy: Lubasz

Zakres Obowiązków:

  • Wykładanie towaru

  • Obsluga Kasy fisklanej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Chęć podjęcia stałego zatrudnienia

  • Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym atutem

Oferta:

  • Stała praca (umowa o pracę) w warunkach zgodnych z normami obowiązującymi w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych

  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku

  • Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowanie różnego rodzaju)

  • Profesjonalne szkolenia pracownicze

CV prosimy przysyłać za pośrednictwem portalu.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926, ze zm.) „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!