Przedstawiciel handlowy

BRAMET.PL

Warszawa

2016-07-06

Firma zajmująca się m.in. spzredażą bram, ogrodzeń i automatyki poszukuje młodej i ambitnej osoby na stanowisko Pzredstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:

  • Opieka i utrzymywanie pozytywnych relacji z oecnymi klientami,
  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Przygotowywanie przetargów i ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Promocja i spzredaż produktów,
  • Budowanie i dbałośc o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Prawo jazdy kategorii B i umiejętnośc jazdy samochodem,
  • Zdolność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania nowych kontaktów,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • Wysoka kultura osobista, motywacja, ambicja i zaangażowanie,
  • Osoby młode z szybkim przyswajaniem wiedzy.

Oferujemy:

  • Głowne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
  • Stałe wynagrodzenie +prowizja,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75970 ofert pracy. Sprawdź!