Programista CNC

LINK CONSULTING

Praga

2016-07-06

Nasz klient ,branża lotnicza, zatrudni od zaraz

Programistów / Technologów CNC

(kod. ref. PCNC-16)

Region: Czechy, okolice Pragi

Zakres obowiązków:

  • Programowanie maszyn CNC (frezarki 3,4,5 osiowe) z wykorzystaniem CAD-CAM NX, VERICUT
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Wdrażanie nowych detali oraz programów do produkcji
  • Programowanie i obróbka odlewów/odkuwek aluminiowych
  • Zapewnienie prawidłowości programowania
  • Ustalenie norm czasu pracy dla poszczególnych operacji
  • doskonalenie procesów technologicznych

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (optymalnie techniczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (3 i 5-osiowych) lub na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów NX CAD (NX/Unigraphics) i/lub Catia v5
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność

 Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia w dynamicznej branży
  • Wsparcie w zakwaterowaniu i adaptacji w nowym środowisku

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, fax + 48 32 781 99 01, wew. 13
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75623 ofert pracy. Sprawdź!