Magazynier

Randstad Polska

Pelplin

2016-07-06

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) . Dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

magazynier / operator wózka widłowego

 

 

Od kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy zmianowej,

- uprawnień do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenia w pracy na magazynie,

- rzetelności, dokładności i zaangażowania

 

 

OFERUJEMY: 
- umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia),
- pracę w systemie  zmianowym,
- obsługę kadrową na terenie zakładu,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy


Miejsce pracy:  okolice Tczewa
Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ

 

ZAPEWNIAMY DOJAZD

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ
- w tytule 06/M/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą pod nr tel. 697 505 709.


Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75623 ofert pracy. Sprawdź!