Pracownik produkcji

Randstad Polska

Malbork

2016-07-06

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) . Dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowiska:

 

- pracownik produkcji

- operator produkcji / operator maszyn


Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy zmianowej,
- rzetelności i zaangażowania,
-wykształcenia min. zawodowego,
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej 

OFERUJEMY: 
- umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia),
- praca w systemie 3 zmianowym,
- obsługę kadrową na terenie zakładu,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,


Miejsce pracy:  okolice Tczewa
Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ


ZAPEWNIAMY DOJAZD


Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ
- w tytule 06/PP/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą pod nr tel. 697 505 709.


Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.