Elektryk / Elektromonter - Niemcy

Brasco S.C.

Stuttgart

2016-07-06

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Nr referencyjny: AB-EL/0616/GW

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych, mieszkalnych,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach niemieckich;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa+ diety);
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • Organizacja zakwaterowania (dobre warunki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wysokiej jakości ciuchy robocze, narzędzia.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.;
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!;
  • Uprawnienia SEP;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • Prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dyspozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: AB-EL/0616/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577