Monter klimatyzacji i wentylacji - Niemcy

Brasco S.C.

Nadrenia Północna-Westfalia

2016-07-06

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter klimatyzacji i wentylacji

Miejsce pracy: Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Nr referencyjny: MKW/0616/GW

Obowiązki:

  • montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych;
  • montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji według projektu wykonawczego;
  • montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych;
  • montaż i konserwacja urządzeń chłodniczych;
  • lutowanie miękkie i twarde.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich;
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika;
  • punktualne wynagrodzenie + dodatki (od 11.23 € brutto/h);
  • dieta za każdy przepracowany dzień;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe jako monter klimatyzacji lub pokrewne;
  • doświadczenie minimum 2 lata;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód do dyspozycji;
  • gotowość do pracy na montażach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MKW/0616/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577