Praca dla studentów - obsługa Klientów sklepu internetowego

Sportowo.pl Agnieszka Kopczyńska

Poznań

2016-07-05

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą on-line artykułów sportowych od ponad 10 lat. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy asortyment o artykuły rękodzielnicze. Swoje produkty sprzedajemy on-line na własnych stronach www, platformach sprzedażowych a także w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w atrakcyjnym miejscu w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego. Obecnie poszukujemy studentów do obsługi sklepu internetowego i stacjonarnego.

Obowiązki:

- obsługa Klientów sklepu internetowego

- realizacja zamówień sklepu internetowego

- obsługa Klientów sklepu stacjonarnego

- aktualizowanie oferty sklepu on-line

- okazjonalne przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

- dobra znajomość obsługi komputera

- umiejętność komunikacji z wykorzystaniem maila i telefonu

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- pracę w przyjaznych warunkach

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (9:00 do 17:00)

- wynagrodzenie 2000 zł netto

- umowa zlecenie

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail wraz z informacją o trybie i roku studiów. Na wybrane aplikacje odpowiemy w ciągu 7 dni.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!