Blacharz samochodowy

Holandiajobs

Rotterdam

2016-07-05

Obowiązki - kompleksowa naprawa uszkodzeń karoserii:

- szpachlowanie

- szlifowanie

- montaż oraz demontaż części karoserii

- wyrównywanie nadwozia

- wszelkie konieczne blacharskie naprawy powypadkowe.

Niezbędna jest umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o wytyczne producenta samochodu. Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem.

Wymagamy:

- dyspozycyjności oraz motywacji do pracy

- niezależności

- pozytywnego podejścia do pracy

- znajomości materiałów niezbędnych do pracy

- mile widziane prawo jazdy oraz własne auto

- bieżącego doświadczenia na w/w stanowisku min. 5 lat

- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych w pełni wyposażonych domach lub mieszkaniach;

- ubezpieczenie zdrowotne

- kontrakt na warunkach holenderskich

- atrakcyjne wynagrodzenie - 500 euro netto tygodniowo

- możliwość pracy przez dłuższy okres.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w jez. angielskim na adres: APLIKUJ, kontakt: +48 518 233 437. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76267 ofert pracy. Sprawdź!