ADMINISTRATOR SYSTEMU EDI

Comarch

Kraków

2016-07-05

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,

Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref: ASE/U
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- administrowanie platformą przetwarzania dokumentów elektronicznych Comarch EDI
- wykonywanie prac utrzymaniowych, wsparcie dla klientów
- monitoring systemów w trybie 24x7
- przyjmowanie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych (suport I linii wsparcia)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość: systemów operacyjnych Windows, zagadnień sieciowych (LAN), relacyjnych baz danych i SQL
 - znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność

Dodatkowe atuty:
- znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego lub francuskiego
- znajomość skryptowych języków programowania (PERL, VB Script, PowerShell)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
- prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
- indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl

Wypełniając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wszystkie podmioty wchodzące|  skład Grupy Kapitałowej Comarch, zgodnie z listą podmiotów wymienionych na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch zgodnie z Ustawą  z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm. Powyższa zgoda obejmuje również całość załączonej przeze mnie  dokumentacji związanej z rekrutacją, takich jak CV, referencje, inne załączniki, które przechowywane będą w bazie rekrutacyjnej Grupy Kapitałowej Comarch na potrzeby bieżącej, jak i przyszłych rekrutacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata jest  dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny. Niniejszym oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania i aktualizowania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!