Zbrojarz/Cieśla

Habitus International Recruitment Sp. z o. o.

Wrocław

2016-07-05

Habitus International Recruitment Sp. z o. o. świadczy usługi biznesowe z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 12340).

Nasz klient międzynarodowa firma budowlana, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: ZC/06/2016

Zadania:

  • Budowa konstrukcji żelbetonowych;

  • Praca na terenie Polski.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Chęć do pracy.

Oferta:

  • Umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące;

  • Stawka 14-16 zł netto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji);

  • Po okresie próbnym - umowa o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Odzież robocza;

  • Wyżywienie;

  • Zakwaterowanie, transport na miejsce pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z podaniem nr.ref.: ZC/06/2016.

Aplikacje bez poniższego dopisku nie będą rozpatrywane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Habitus International Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Tyniecka 27/5, 02-615 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!