PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Transline Group

Sokołów

2016-09-14

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie!

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sokołów

Obowiązki:

- wydawanie i przyjmowanie towarów od kontrahentów

- rozładunek, ustawianie towarów

- przygotowanie transportu do Centrów Logistycznych

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych –  osobom, które nie posiadają uprawnień na wózki widłowe pomagamy takie uprawnienia uzyskać

- chęć do pracy

- spostrzegawczość i dokładność

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- pracę w stabilnej polskiej firmie z młodym i dynamicznym zespołem

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i nabycia nowego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy APLIKUJ wraz z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Lub kontakt telefoniczny 730 923 900

Dziękujemy za nadesłane CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!