Operator maszyn CNC

KBTI Poland

Mladá Boleslav, Kvasiny, Vrchlabí

2016-07-05

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Czechach, zatrudni osoby na stanowisko: Operator maszyn CNC

Miejsce zatrudnienia: Mlada Boleslav, Kvasiny, Vrchlabí

Obowiązki:

- obsługa maszyn CNC, praca jako operator obrabiarek skrawających

Wymagania:

- chęć podjęcia pracy na terenie Czech

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- podwyżki, możliwość szkoleń

- dodatki: za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele

- opieka polskiego koordynatora

- praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy

- praca na pełen etat

- 25 dni urlopowych

- dodatek żywnościowy od pracodawcy

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania

- opieka medyczna

- darmowy ubiór roboczy oraz obuwie robocze

- udział w przyzakładowych klubach: dodatkowe zniżki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule: Operator maszyn CNC/Czechy

Oferta jest nieaktualna