Spedytor międzynarodowy

Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków

2016-10-25

Międzynarodowa Firma transportowa w związku z rozwojem oddziału w Krakowie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
• bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
• utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
• monitoring obsługiwanych zleceń
• dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
• prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
• kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku spedytora
• bardzo dobra znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego - warunek konieczny
• umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
• bardzo dobra organizacji pracy
• umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat
• stałe wysokie wynagrodzenie
• pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!