Tokarz

Power Jobs Sp. z o.o.

Francja/Region: Rhone Alpes

2016-07-05

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca  w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta we Francji poszukuje Kandydatów na stanowisko:

TOKARZ

LOKALIZACJA: RHONE/ALPES – Alpy Francuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na zakładzie przy remontach maszyn, taśmociągów

prace tokarskie na tokarkach konwencjonalnych

spawanie

WYMAGANIA:

doświadczenie pracy jako tokarz konwencjonalny

umiejętność spawania w metodzie 111 – elektrycznie lub półautomatem MAG 135.

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie,

umowa o pracę,

wynagrodzenie około 1800 euro netto za 152 godziny/miesiąc, tj. około 11,80 euro netto/godz.

możliwość pracy w nadgodzinach

zwrot kosztów amortyzacji samochodu,

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

zapewnione i opłacone zakwaterowanie,

zapewniona odzież robocza.

KONTAKT:

APLIKUJ  Tel.: 728 – 591 – 040

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 9

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76190 ofert pracy. Sprawdź!