Technik Laborant

Progresso HR

Wrocław

2016-07-05

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie raportów dot. właściwości materiałowych komponentów na potrzeby klienta,
  • Opracowanie planów kontroli, nadzór nad jakością materiału, produkowanych komponentów oraz gotowych wyrobów,
  • Opracowanie dokumentacji oraz nadzór nad zastosowaniem w produkcji substancji niebezpiecznych,
  • Obsługa sprzętu testowego w laboratorium,
  • Wykonywanie analiz jakościowych badanych elementów,
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,  preferowany kierunek chemiczny lub pokrewny,
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium badawczo-rozwojowym,
  • Znajomość metod badań laboratoryjnych oraz norm ISO (w szczególności 14001),
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • Znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Sumienność, terminowość
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie analiz fizyko-chemicznych polimerów / tworzyw sztucznych.

Oferujemy:
- interesującą pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji
- wdrożenie w międzynawowe środowisko

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM w języku polskim i angielskim
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75868 ofert pracy. Sprawdź!