mechanik - operator maszyn

Randstad Polska

Piaski

2016-07-05

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta chemii gospodarczej poszukujemy osób na stanowisko: 


mechanik – operator maszyn 


Zakres obowiązków:
- obsługa procesu i jego kontrola 
- produkcja elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną 
- reagowanie na nieprawidłową pracę maszyn 

Wymagania: 
- umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny 
- znajomość narzędzi pomiarowych 
- doświadczenie w pracy przy naprawie maszyn
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- preferowane wykształcenie – mechaniczne 
- „żyłka do majsterkowania” 
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferta:
- praca na pełen etat
- stabilne zatrudnienie 
- umowa o pracę tymczasową
- możliwość zatrudnienia przez firmę dla najlepszych
- stawka godzinowa plus premie i dodatki

Miejsce pracy: Trawniki
Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ – w tytule 06/OPN/2016 lub osobiste zapoznanie się z oferta pod nr tel. 697 505 709.


Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75868 ofert pracy. Sprawdź!